HydrOff

Kiedy odchudzanie, pomimo wielu starań i wyrzeczeń nie przynosi żadnych efektów, bądź rezultaty są tak marne, że motywacja spada do zera, powodem może być nadmiar wody w organizmie. My staramy się usilnie spalić tłuszcz, a okazuje się, że problem tkwi gdzie indziej, właśnie w zatrzymaniu wody podskórnej. Tu z pomocą idą suplementy, które pozwolą się jej pozbyć, np. HydrOff.

Dlaczego gromadzimy za dużo wody w organizmie?

Powodów może być kilka, a zjawisko w zasadzie dotyczy kobiet. Zatrzymanie wody w organizmie bywa skutkiem różnego rodzaju przemian fizjologicznych lub hormonalnych zachodzących w organizmie, np. menopauzy. Cyklicznie pojawiające się obrzęki bywaj spowodowane okresem przedmiesiączkowym. Jednak częste są również przypadki, kiedy nadmiar wody i obrzęki utrzymują się stale. To wynik nieprawidłowej diety z nadmiarem soli i niedoborem białka oraz witamin. Winny jest także brak ruchu oraz przyjmowanie niektórych leków, głównie przeciwbólowych.

Oto produkt numer 1 na odkwaszanie organizmu >>

Działanie preparatu HydrOff

hydroffStarannie dobrany skład preparatu sprawia, że w naturalny sposób usuwany jest z organizmu nadmiar wody wraz z substancjami szkodliwymi, toksycznymi oraz zbędnymi produktami przemiany bakterii. Takie „wymiecenie” zalegających toksyn innych substancji sprawia, że automatycznie uruchamia się proces redukcji wagi. W trakcie pozbywania się zbędnych produktów przemiany materii można zaobserwować także redukcję cellulitu.

Skład suplementu

Za sukcesem w pozbywaniu się nadmiaru wody i redukcją wagi stoi starannie dobrany skład, bazujący na substancjach roślinnych i organicznych. Zebrano tu substancje wykazujące najlepsze właściwości w zakresie odchudzania i oczyszczania organizmu.

  • Zielona herbata. Znany i stosowany od wieków środek wykazujący skuteczne działanie w zakresie oczyszczania organizmu z substancji szkodliwych oraz zalegających produktów przemiany materii. Dodatkowo zielona herbata ma właściwości antyoksydacyjne i zwiększa poziom energii.
  • Ekstrakt z nasion winogron. Często stosowany w zwalczaniu cellulitu, a także jako wsparcie w procesie redukcji wagi.
  • Mniszek lekarski. Ma silne właściwości oczyszczające, wspomaga usuwanie nadmiaru wody z organizmu i zbędnych produktów przemiany materii. Pobudza również do działania nasz metabolizm.
  • Pokrzywa. Znana z działania moczopędnego, świetnie oczyszcza drogi moczowe wspierając ich funkcjonowanie. Przyspiesza metabolizm i dostarcza sporej dawki energii.
  • Opuncja figowa. Przyspiesza procesy trawienne, głównie metabolizm tłuszczów, a dodatkowo hamuje apetyt.

Dawkowanie i wskazania

Suplement HydrOff jest wygodny w stosowaniu, ponieważ przyjmuje się jedną kapsułkę dziennie, popijając dużą ilością wody.spirulin plus

Podczas zażywania HydrOff należy prowadzić zdrowy tryb życia i zrównoważoną dietę. Suplement nie powinien być stosowany jako zamiennik zróżnicowanych składników pokarmowych.

Kapsułki należy przechowywać z dala od dzieci, w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza) i suchym miejscu.

Przeciwwskazania:

Preparat przeznaczony jest dla wszystkich dorosłych osób, które starają się zrzucić zbędne kilogramy, usunąć nadmiar wody z organizmu oraz pozbyć się toksyn. Wyjątek stanowi okres ciąży i karmienia piersią, kiedy to kobiety powinny unikać jakichkolwiek preparatów tego typu. Nie zaleca się także stosowania preparatu u osób, u których występuje uczulenie na którykolwiek ze składników oraz cierpiącym na schorzenia nerek lub przyjmującym leki moczopędne. Preparat nie powinien być także stosowany u dzieci.

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie.

Składniki: ekstrakt 4:1 z liści zielonej herbaty 180mg, ekstrakt 4:1 z ziela pokrzywy zwyczajnej 150 mg, ekstrakt 4:1 z łodygi opuncji figowej 120mg, ekstrakt 4:1 z korzenia mniszka lekarskiego 70mg, ekstrakt z pestek winorośli właściwej standaryzowany na 60% polifenoli 50mg; składniki kapsułki: żelatyna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), indygotyna (barwnik).

1 kapsułka zawiera: 180mg ekstraktu z liści zielonej herbaty, 150mg ekstraktu z ziela pokrzywy zwyczajnej, 120mg ekstraktu z łodygi opuncji figowej, 70mg ekstraktu z korzenia mniszka lekarskiego, 50mg ekstraktu z pestek winorośli właściwej.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.

HydrOff jest to suplement diety, który wspomaga redukcję nadmiaru wody.

Skład preparatu:

Ekstrakt 4:1 z liścii zielonej herbaty 180 mg, ekstrakt 4:1 z ziela pokrzywy zwyczajnej 150 mg, ekstrakt 4:1 z łodygi opuncji figowej 120 mg, ekstrakt 4:1 z korzenia mniszka lekarskiego 70 mg, ekstrakt z pestek winorośli właściwej standaryzowany na 60% polifenoli 50 mg.

Składniki kapsułki:

żelatyna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), , indygotyna (barwnik), dwutlenek tytanu (barwnik).

Działanie

HydrOff w naturalny sposób wspomaga eliminację nadmiaru wody z organizmu wraz ze zbędnymi produktami przemiany materii (pokrzywa, mniszek lekarski, zielona herbata), ułatwiając w ten sposób zwalczanie cellulitu (winorośl właściwa). Naturalne składniki HydrOff wpływają korzystnie na proces redukcji i kontroli masy ciała.

Pokrzywa – wspomaga eliminację wody z organizmu, wpływa na metabolizm tłuszczów. Wspomaga witał ność i zachowanie energii.

Opuncja figowa – ogranicza apetyt, ma wpływ na metabolizm tłuszczów i kontrolę wagi.

Zielona herbata – ma właściwości antyoksydacyjne, chroniąc organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Przyczynia się do wydalania nadmiaru wody z organizmu.

Ekstrakt z nasion winogron – wspomaga odchudzanie i redukcję cellulitu.

Mniszek lekarski – wykazuje właściwości oczyszczające i wspomaga wydalanie nadmiaru wody z organizmu. Wspiera naturalne oczyszczanie organizmu.

Wskazania

Suplement diety HydrOff w naturalny sposób wspomaga eliminacje nadmiaru wody z organizmu wraz z zbędnymi produktami przemiany materii (toksynami), ułatwiając w ten sposób zwalczanie cellulitu.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *