Therm Line HydroFast

Kiedy zauważamy u siebie zwiększenie masy ciała, a waga to potwierdza, jasne staje się, że czas na odchudzanie. Oczywiście konieczna jest dieta i sport, ale także suplement diety, który ułatwi zrzucenie wagi. Okazuje się, że przybywa nam kilogramów nie tylko z powodu zbyt dużej ilości zgromadzonej tkanki tłuszczowej. To także nadmiar wody w organizmie. Powoduje swego rodzaju obrzęki na całym ciele i sprawia, że czujemy dyskomfort z powodu zwiększonej objętości. Dlatego najlepiej zastosować suplement, który ułatwi spalanie tłuszczu, ale także usunie nadmiar wody w organizmie i przy okazji zredukuje cellulit, np. Therm Line HydroFast.

Dlaczego nadmierna ilość wody gromadzi się w naszym organizmie?

spirulin plusTo niekorzystne zjawisko dotyczy głównie kobiet i pojawia się w skutek różnorakich zmian hormonalnych czy fizjologicznych zachodzących w organizmie. Może to być zjawisko sporadyczne, albo cykliczne, występujące np. w każdym okresie przed menstruacyjnym. Jednak często jest to stały problem, ponieważ woda zbiera się w wyniku przyjmowania niektórych leków, braku ruchu, ale także nieprawidłowej diety. Kiedy spożywamy za dużo soli, za mało białka i zbyt mało witamin z grupy B, to po jakimś czasie dochodzi do zatrzymania wody w organizmie i obrzęków.

Skład Therm Line HydroFast

Suplement zawiera szereg naturalnych, roślinnych składników. Każdy z nich ma właściwości odchudzające, a tu wykorzystano siłę ich synergistycznego działania.

Nie ma lepszych tabletek na odkwaszanie organizmu! Sprawdź>>

Roślinne składniki Therm Line HydroFast:

  • Mniszek lekarski– ma działanie podobne do pokrzywy i cykorii, ułatwia usuwanie nadmiaru wody z organizmu, a tym samym usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Jego działanie pobudza detoksykację organizmu oraz pobudza trawienie.
  • Pieprz kajeński. Znany ze skutecznej walki z cellulitem i wsparcia w procesie spalania tłuszczu.
  • Morszczyn. Oprócz tego, że wspomaga pracę jelit i cały proces trawienia, to dodatkowo powoduje uczucie sytości, a więc ogranicza apetyt.
  • Wyciąg z pestek winogron. Stosowany często jako środek zwalczający cellulit, tu wraz z innymi składnikami pomaga kontrolować masę ciała.
  • Cykoria. Wraz z mniszkiem lekarskim dba o usuwanie nadmiaru wody z organizmu i stymulowanie procesu trawienia.
  • Ekstrakt z pieprzu czarnego. Jego zadaniem jest ułatwianie wchłaniania składników odżywczych i działania pozostałych składników suplementu.

Działanie suplementu

therm line hydrofastBiorąc pod uwagę skład i właściwości wymienionych składników, widać wyraźne, że Therm Line HydroFast działa równolegle na spalanie tkanki tłuszczowej, sprawną pracę układu trawiennego i pracę jelit oraz usuwanie nadmiaru wody podskórnej z organizmu. Wspomniane efekty można osiągnąć przy jednoczesnym prowadzeniu zdrowego trybu życia i zrównoważonym sposobie żywienia.

Przeciwwskazania

Suplement Therm Line HydroFast może być stosowany u wszystkich dorosłych osób chcących zrzucić zbędne kilogramy i pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. Jest jednak kilka wyjątków, preparatu nie powinny stosować: kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby z nadciśnieniem i chorobami serca. Szczególną ostrożność powinny zachować także osoby przyjmujące leki moczopędne lub zawierające jod oraz osoby z chorobami nerek lub tarczycy. Nie zaleca się także stosowania suplementu u dzieci.

Dawkowanie Therm Line HydroFast

Zalecane dawkowanie suplementu to 1 kapsułka dwa razy dziennie, najlepiej na 30 minut przed posiłkiem lub treningiem. Suplement należy popić dużą ilością wody.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *